16 sierpnia 2022

Weź udział w konkursie plastycznym Zenni Kids Design Your Dream Glasses


Zapraszamy wszystkie dzieci ZenniMaker w wieku 4-13 lat w USA! Weź do ręki przybory plastyczne, uwolnij swoją kreatywność i zaprojektuj na papierze swoją wymarzoną parę okularów.

Trzech szczęśliwych zwycięzców oraz ich rodziny (do 5 osób) wygrają kompletną parę okularów Zenni Blokz™ blokujących niebieskie światło (z receptą, jeśli jest potrzebna!).

Daty konkursu:

11 maja 2020 - 18 maja 2020

Kwalifikacje:

Aby wziąć udział w konkursie, musisz być w wieku 4-13 lat i mieszkać w USA. Jeden (1) zwycięzca zostanie wybrany z każdej grupy wiekowej poniżej:

  • Grupa 1: Wiek 4-7 lat
  • Grupa 2: Wiek 8-10 lat
  • Grupa 3: Wiek 11-13 lat

Jak wziąć udział:

  1. Zaprojektuj swoją wymarzoną parę okularów na papierze/kanwie używając dowolnych przyborów artystycznych - kredek, farb, ołówków, kolażu ... opcje są nieograniczone!
  2. Rodzic lub opiekun musi przesłać zdjęcie pracy jako komentarz pod postem konkursowym na stronie Zenni na Facebooku z hashtagiem #zennikidscontest.
  3. Pamiętaj, aby przy zgłoszeniu podać wiek i imię.

Kryteria oceniania:

Sędziowie wybiorą zwycięzcę w każdej grupie wiekowej w oparciu o kreatywność, jakość prac plastycznych i atrakcyjność dla publiczności. Liczba polubień/komentarzy jest czynnikiem, który sędziowie mogą wziąć pod uwagę, więc zaangażuj swoich przyjaciół i rodzinę!

Nagroda:

Jeden zwycięzca z każdej grupy wiekowej (w sumie 3 zwycięzców) wygra kompletną parę okularów blokujących niebieskie światło Zenni Blokz™ dla całej rodziny (do 5 członków rodziny), w tym okulary na receptę, jeśli jest taka potrzeba (maksymalna wartość 80$ na parę/ 400$ na rodzinę).

Zakup nie jest konieczny. Muszą być mieszkańcami USA. Nie dotyczy miejsc, w których jest to zabronione. Szczegółowe informacje znajdują się w oficjalnych zasadach poniżej.

Obowiązują dodatkowe ograniczenia. Zobacz Oficjalne zasady aby poznać wszystkie szczegóły.