31 sierpnia 2023

Frame Friday: Nerdy Chic na Comic-Con


Na cześć Comic-Conu pomyśleliśmy, że wyróżnimy kilka nerdowskich, eleganckich oprawek, które mają ciekawe tekstury, kształty i kolory. Noś je i pokaż swoją geekowską dumę!

(Nie potrzebujesz okularów? Nie martw się, wszystkie te oprawki można zamówić z soczewkami bez recepty).

Wayfarery

Wayfarery to klasyka, prawdopodobnie dlatego twórcy gier i komiksów dodają je do swoich postaci. Oto dwa unowocześnione Wayfarery, które świetnie nadają się do cosplayu, ale z pewnością wyróżnią cię z tłumu:

Te eleganckie okulary w stylu Gordona Freemana wydają się być bardzo konserwatywne, dopóki nie przyjrzysz się bliżej i nie dostrzeżesz tych fajnych metalowych detali na zausznikach. Jeśli chcesz być jeszcze bardziej odważny i oryginalny, wypróbuj wersję z szylkretową skorupą. Tak czy inaczej, te acetatowe oprawki są solidne i pochlebne i z łatwością przeniosą Cię z kongresu do sali konferencyjnej

Okulary Clarka Kenta to tak naprawdę tylko sprytne przebranie: Superman ma przecież wzrok rentgenowski i prawie nie potrzebuje soczewek korekcyjnych. Mimo to te grube czarne oprawki zapewniają Clarkowi Kentowi rozsądną osłonę i prawdopodobnie sprawiają, że ludzie traktują go poważnie. Te plastikowe okulary z pełną oprawką mogą wyglądać zwyczajnie, ale spójrz na te zauszniki. Są one zaakcentowane krzyżującym się diamentowym wzorem, który daje ludziom znać, że jest w tobie coś więcej, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Wygląd anime

Kochasz anime? Uzyskaj pożądany wygląd dzięki tym kapryśnym stylom od Zenni.

Elektryczne niebieskie oprawki z podwójnym noskiem z pewnością przyciągną uwagę. Oczywiście, możesz wybrać bardziej konserwatywną brązową wersję, ale jaki byłby w tym sens?

Czujesz się jak kot? Nie ma nic subtelnego w tych wysoce stylizowanych oprawkach w kształcie kocich oczu. Do wyboru w kolorze czarnym lub szylkretowym.

Czujesz się dziwacznie? (Albo bardziej dziwacznie niż zwykle?) Sprawdź te oprawki w kratę. Tak, pochodzą z kolekcji walentynkowej, ale wszyscy potrzebujemy miłości przez cały rok.

Dziewczyny po prostu chcą się dobrze bawić, a Zenni sprzedaje te oprawki, aby to udowodnić. Kto nie chciałby nosić jednej z tych oprawek (w kolorze niebieskim, czarnym, czerwonym lub zielonym) z drobnymi białymi kropkami? W rzeczywistości, kto nie miałby frajdy patrząc na kogoś w takich okularach?