16 sierpnia 2023

Czy drewniane oprawki do okularów są dla Ciebie odpowiednie?

Drewno, jako materiał na oprawki do okularów, może pasować każdemu, ponieważ dostępnych jest tak wiele różnych kolorów i stylów. Nie musisz wybierać super egzotycznego wzoru drewna zebry ani tworzyć dramatu w bordowych, polerowanych drewnianych oprawkach do okularów, chyba że taki jest Twój osobisty styl. Oba te style mogą być oszałamiające, jeśli taki właśnie jesteś.

Ale jeśli twój styl jest bardziej rustykalny lub stonowany, to drewniane oprawki okularów nadal będą dobrym wyborem, ponieważ można również znaleźć subtelniejsze wzory słojów i stonowane, naturalne kolory drewna. Tak czy inaczej, główną zaletą drewnianych oprawek do okularów, poza tym, że są super wytrzymałe i przyjazne dla środowiska, jest wyróżnienie swojej prawdziwej osobowości.

Bądź gwiazdą

Gwiazdy takie jak Will Smith i Catherine Zeta Jones podkreślają swój osobisty styl drewnianymi oprawkami i Ty możesz zrobić to samo. Możesz pomyśleć o tym jak o byciu swoją własną toaletką. Nie, nie zapłacą ci za to, by jakaś gwiazda filmowa wyglądała bajecznie, ale jest to coś wspaniałego do zrobienia dla siebie, by być gwiazdą we własnym życiu. Kto wie, może nawet otrzymasz zwrot w postaci komplementów za dodatkowy czas poświęcony na wybór tych pochlebnych, nowych okularów na receptę lub okularów przeciwsłonecznych z drewnianymi oprawkami dla siebie. Twoim celem powinno być wybranie drewnianych oprawek do okularów, które naprawdę kochasz i które sprawią, że będziesz wyglądać absolutnie najlepiej.

Zanim zdecydujesz się na konkretną drewnianą oprawkę do okularów, poświęć trochę czasu na zapoznanie się z różnymi dostępnymi kolorami i teksturami. Jest szansa, że jeśli naprawdę kochasz kolor i wygląd drewna, będziesz w stanie wspaniale go nosić. Nie rozpraszaj się tak bardzo nazwami różnych gatunków drewna, takich jak to, czy okulary, które chcesz, będą wykonane z drewna zebry, brzozy, bambusa, hebanu, gruszy lub innej odmiany, ale zamiast tego zachowaj otwarty umysł podczas przeglądania drewnianych oprawek okularowych i pozwól, aby Twoje serce poprowadziło Cię, gdy reagujesz na każdą widzianą ramkę. Jeśli zakochasz się w kilku różnych oprawkach naraz, po prostu zawęź później wybór, wybierając tę, która najbardziej Ci odpowiada. Ty i Twoje nowe drewniane oprawki do okularów będziecie żyć długo i szczęśliwie. Cue the cooing doves.

Cała Enchilada

Ogólny styl Twoich okularów również będzie miał wpływ na to, jak drewniane oprawki będą na Tobie wyglądać, na przykład czy zdecydujesz się na styl nowoczesny, vintage czy klasyczny. Większość z nas będzie dobrze wyglądać w więcej niż jednym głównym stylu, więc warto urozmaicić swoją garderobę i wybrać coś innego niż ten sam podstawowy kształt soczewek i kombinację oprawek, które zwykle wybierasz. Pamiętaj jednak, aby zachować autentyczność i wydobyć własną osobowość, w przeciwnym razie to po prostu nie zadziała. Nie wszyscy jesteśmy Cee Lo Green lub Tom Cruise, ale wszyscy wciąż mamy potencjał, by wyglądać niesamowicie w okularach.

Kolejną częścią całości, o której należy pamiętać przy tworzeniu okularów z drewnianymi oprawkami, jest kolor soczewek. Będzie to głównie czynnik przy wyborze okularów przeciwsłonecznych z drewnianymi oprawkami, ale możesz również rozważyć przyciemniane soczewki do codziennego noszenia. Jeśli nadal masz trudności z wyborem drewnianej oprawki i kombinacji soczewek, spróbuj opisać ogólny wygląd okularów jednym słowem, takim jak "sportowy", "modny" lub "kreatywny". Jeśli podczas burzy mózgów pojawią się słowa "nie ja", przejdź do innej kombinacji. Odpowiednie drewniane oprawki do okularów będą dla Ciebie dostępne.