2 listopada 2022

Making Waves: Przedstawiamy zrównoważone okulary ReMakes™.

Każdego roku miliony ton plastikowych odpadów trafiają do oceanów, wpływając na życie morskie i środowisko. Upcykling plastiku pomaga zmniejszyć szkody w naszych oceanach i daje niechcianym odpadom nowe życie.

Poszukując sposobów na zminimalizowanie naszego wpływu na środowisko, z dumą przedstawiamy ReMakes™ by Zenni, naszą pierwszą kolekcję zrównoważonych okularów wykonanych w 100% z certyfikowanego plastiku pochodzącego z recyklingu.

Każda oprawka ReMakes™ jest równa trzem plastikowym butelkom na wodę. Kolekcja obejmuje osiem eleganckich, lekkich stylów, w tym dwie oprawki dla dzieci. Każda oprawka jest dostępna w dwóch do czterech opcji kolorystycznych, w tym neutralnych odcieniach ziemi i niebieskich gradientach inspirowanych oceanem.

Oprócz zapewnienia naszym klientom bardziej zrównoważonego sposobu noszenia modnych, konfigurowalnych okularów, zobowiązaliśmy się również do dostarczenia tych okularów w bardziej zrównoważony sposób. ReMakes™ są wysyłane w tekturowej tubie nadającej się do recyklingu i zawierają etui oraz ściereczkę do soczewek wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu.

Dzięki naszej współpracy z 1% for the Planet, dochód z każdego zakupu okularów ReMakes™ zostanie przekazany Fundacji Wyland, organizacji non-profit, której misją jest promowanie, ochrona i zachowanie światowych oceanów, dróg wodnych i życia morskiego.

Fundacja Wyland inspiruje, informuje i mobilizuje ludzi na całym świecie do redukcji szkodliwych odpadów, które wpływają na to, co daje życie naszej planecie. Organizacja została założona w 1993 roku przez artystę i konserwatora zabytków Wylanda, aby zająć się kwestiami jakości wody i zanieczyszczeń, które mają wpływ na nasze oceany i drogi wodne.

Wraz z Wyland Foundation, Zenni będzie promować świadomość ekologiczną poprzez programy edukacyjne, publiczne projekty artystyczne oraz wydarzenia społeczne.

Zenni nieustannie poszukuje sposobów na zmniejszenie naszego śladu węglowego. Często otrzymujemy pytania dotyczące plastikowych etui na okulary, które są dołączane do każdej pary Zennisów. Plastikowe etui jest specjalnie zaprojektowane, aby wytrzymać rygory transportu, co pozwala nam na wysyłanie naszych okularów w lekkiej, nadającej się do recyklingu plastikowej torbie, zamiast w nadmiernym opakowaniu. Nadal jednak poszukujemy bardziej ekologicznych alternatyw. W międzyczasie zachęcamy klientów do recyklingu ich plastikowych etui - na przykład, mogą one być świetnym piórnikiem lub podróżnym etui na pędzle do makijażu!

Będziemy wdzięczni za Twoją opinię na temat ReMakes™!

Zobacz całą kolekcję ReMakes™ by Zenni tutaj.