15 lipca 2021

Zmień coś dla planety dzięki soczewkom kontaktowym 1 day

Troszczysz się o środowisko naturalne. Ta pasja do robienia tego, co najlepsze dla naszej planety, bez wątpienia wpływa na produkty, które wybierasz w swoim codziennym życiu - w tym na Twoje soczewki kontaktowe.

Jednodniowe silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe pozwalają na dotarcie większej ilości tlenu do Twojego oka. To zdrowsze doświadczenie1 sprawia, że oczy stają się bielsze, jaśniejsze2* i bardziej komfortowe. A teraz dostępne są jednodniowe soczewki kontaktowe, które mają również pozytywny wpływ na środowisko naturalne.

Soczewki kontaktowe to urządzenia medyczne, a specjalistyczny plastik odgrywa kluczową rolę w higienie i sterylności produktów firmy; ważne jest, w jaki sposób ten plastik jest zarządzany.

Firma CooperVision ma duże osiągnięcia w zakresie zrównoważonej produkcji i działalności operacyjnej, skupiając się na obszarach, w których możemy mieć największy wpływ. Opracowaliśmy najlepsze w swojej klasie procesy produkcyjne, które zaowocowały nagradzanymi działaniami na rzecz ochrony przyrody w Puerto Rico oraz prestiżowymi certyfikatami zrównoważonego rozwoju w naszych zakładach w Puerto Rico, Kostaryce, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Teraz idziemy o krok dalej, czyniąc 1 day pierwszą soczewką kontaktową neutralną pod względem zawartości plastiku netto4.

"Net plastic neutral" oznacza, że dla każdego pudełka clariti® 1 day dystrybuowanego w Stanach Zjednoczonych od początku 2021 roku, zobowiązuje się do zbierania, przetwarzania i ponownego wykorzystania ogólnych odpadów plastikowych, które są równe wadze plastiku zawartego w soczewkach clariti® 1 day i opakowaniach.

soczewki

Jest to możliwe dzięki nowemu, ekscytującemu partnerstwu z Plastic Bank®, globalną organizacją, która redukuje ilość plastiku zalegającego w oceanach, jednocześnie zapewniając możliwości dla dobra społecznego. Grupa ta umożliwia ludziom w krajach rozwijających się zbieranie plastiku zalegającego w oceanach z ich przybrzeżnych społeczności w zamian za rekompensatę lub towary i usługi, w tym żywność, czystą wodę lub czesne dla ich dzieci.

Zrównoważone wysiłki, które podejmujesz w ciągu dnia, mają kluczowe znaczenie dla naszej jaśniejszej przyszłości. Noszenie jednodniowych soczewek kontaktowych clariti® 1 day to prosty sposób, aby mieć jeszcze większy wpływ na rzeczywistość, a wszystko, co musisz zrobić, to po prostu cieszyć się wspaniałymi parametrami i codzienną wartością soczewek.

Zapytaj swojego specjalistę o rodzinę soczewek clariti® 1 day, która obejmuje opcje sferyczne, toryczne i wieloogniskowe, aby sprostać Twoim wyjątkowym potrzebom wzrokowym. To soczewki 1-dniowe, z których noszeniem możesz czuć się dobrze6, wiedząc, że robisz coś dla naszej planety i ludzi, którzy na niej żyją.

Dołącz do nas w podróży. Jesteśmy podekscytowani, że razem możemy coś zmienić.