6 października 2022

Zenni wprowadza "Iris Apfel Zentennial Collection", zaprojektowaną przez samą ikonę stylu z okazji jej setnych urodzin.

Nowa kolekcja okularów jest już dostępna wyłącznie na Zenni.com/Iris

NOVATO, Calif.-(BUSINESS WIRE)-Zenni, lider w sprzedaży detalicznej okularów online, ogłosił dzisiaj wprowadzenie nowej kapsuły okularowej "Iris Apfel Zentennial Collection", zaprojektowanej wyłącznie dla Zenni przez uwielbianą ikonę mody, światowej sławy miłośniczkę okularów i samozwańczą "geriatryczną gwiazdę" Iris Apfel. Kolekcja Iris Apfel Zentennial Collection zawiera pięć modeli oprawek, które jak przystało na Apfel, są w jasnych odcieniach i odważnych wzorach, z przyciągającymi uwagę kocimi oczami, okrągłymi i kwadratowymi kształtami.

Po majowej premierze kolekcji Iris Apfel Edit, stworzonej przez Apfel dla uczczenia jej pierwszych 100 lat, ta nowa kapsuła kontynuuje świętowanie zbliżających się setnych urodzin Apfel, ale z nowymi stylami zaprojektowanymi przez Apfel, które zaczynają się od zaledwie 45,95 dolarów. Kolekcja Iris Apfel Zentennial zawiera 12 oprawek w wygodnych, ale żywych kolorach, takich jak cerulean, Serengeti, szmaragdowa zieleń, mozaika, czerwień i inne. Każda oprawka może być spersonalizowana za pomocą różnych soczewek, w tym chroniących przed niebieskim światłem soczewek Blokz®, które można dodać do każdej pary już od 16,95$. Wszystkie ramy są również dostępne jako okulary przeciwsłoneczne, progresywne, czytniki i inne.

"Jesteśmy zachwyceni, że Iris powierzyła nam swój talent do projektowania i pasję do okularów milionom swoich fanów i naszym modnym klientom Zenni, którzy chcą wcielić się w swoją wewnętrzną Iris i wznieść toast za nią, gdy rozpoczyna się jej rok Zentennial", powiedziała Michelle Ticknor, Head of Lifestyle and Social Impact Partnerships w Zenni. "Mamy nadzieję, że kolekcja Iris Apfel Zentennial Collection inspiruje ludzi do znalezienia własnego, niepowtarzalnego stylu i zabawy z okularami. Mimo, że jest to ultra-luksusowa kolekcja Zenni, to jej cena pomaga naszym klientom zbudować garderobę okularową pasującą do każdego nastroju, pasji i palety kolorów."

Kreatywni i projektanci produktów w Zenni pracowali bezpośrednio z Apfel w jej domu w Palm Beach, Fla. aby zaprojektować kapsułę. Iris użyczyła swojej inspiracji projektowej, dzieląc się zabytkowymi ramkami ze swojej kolekcji, ulubionymi dziełami sztuki, biżuterią, tkaninami i ubraniami z jej osobistej kolekcji. Każda ramka w Iris Apfel Zentennial Collection zawiera również ekskluzywne etui i ściereczkę zaprojektowaną przez Apfel, która świętuje jej milowe 100 urodziny.

"Myślę, że ważne jest, aby być oryginalnym i prawdziwym wobec siebie. Ludzie są tak bardzo tacy sami w dzisiejszych czasach, jeśli chodzi o styl, to może być tak nudne!" powiedziała Iris Apfel. "Starałam się zrobić swoją małą część, pomagając stworzyć te okulary, które mogą zmienić nastrój ludzi i pomóc im wyrazić swoją prawdziwą indywidualność. Jestem tak zadowolona, że mogę dać klientom Zenni ten prezent i mam nadzieję, że pozwoli on ludziom na niepologiczną celebrację ich osobistego stylu, ponieważ każdy może być ikoną stylu."

Jest to pierwsza kapsuła zaprojektowana przez Apfel w ramach jej wieloletniej, ekskluzywnej współpracy z Zenni. Dodatkowe kapsuły zostaną ogłoszone w tym sezonie świątecznym, na początku 2022 roku na Walentynki i później. Kampania została ponownie zrealizowana przez znanego fotografa mody Ruvén Afanador i zawiera look book z dodatkowymi opowieściami i szczegółami na temat każdego ze stylów w tej kapsule.

Współpraca Iris X Zenni jest najnowszą współpracą Zenni z modą, po tym jak marka nawiązała współpracę z aktorem, producentem i użytkownikiem okularów Rashidą Jones oraz projektantką mody Cynthią Rowley.

Zenni będzie również gospodarzem specjalnego giveaway'a na Instagramie 31 sierpnia, zachęcając fanów do przyjęcia swojego #InnerIris, aby mieć szansę na wygranie nagród podpisanych przez Iris Apfel oraz okularów z kolekcji Iris Apfel Zentennial Collection. Aby uzyskać aktualizacje i więcej informacji na temat Iris Apfel Zentennial Collection, odwiedź Zenni.com/Iris. Aby nadążyć za Iris X Zenni i być na bieżąco z zabawą, śledź ją na portalach społecznościowych: @Zennioptical, #IrisXZenni i Iris Apfel na Instagramie, Facebooku, Twitterze i TikTok.

O Zenni

Zenni było pionierem w branży okularów online w 2003 roku z misją uczynienia okularów na receptę przystępnymi i dostępnymi dla każdego. Zenni, z siedzibą w San Francisco Bay Area, oferuje mężczyznom, kobietom i dzieciom swobodę wyrażania ich osobistego stylu poprzez wysokiej jakości okulary korekcyjne i ochronne, dobrane z wyczuciem mody i niesamowitym wyborem. Z kompletnymi okularami na receptę, których cena zaczyna się już od 6,95$, a średnio wynosi nieco ponad 40$, firma wprowadziła ogromne zmiany cenowe do tradycyjnego modelu sprzedaży detalicznej. Przy ponad 40 milionach sprzedanych oprawek na całym świecie, para okularów Zennis znajduje się w każdym kraju na świecie. Zenni jest dumne z tego, że jest wyłącznym partnerem Iris Apfel, a także oficjalnym partnerem okularowym San Francisco 49ers, Boston Red Sox, Call of Duty League i Chicago Bulls. Zenni współpracowało również wcześniej z aktorem i producentem Rashidą Jones, projektantką mody Cynthią Rowley oraz projektantami okularów Coco & Breezy przy ekskluzywnych kampaniach. Więcej informacji można znaleźć na stronie Zenni.com/Press.

O Iris Apfel

Określana jako "najstarsza żyjąca nastolatka na świecie", Iris Apfel wyrobiła sobie markę ikony w elitarnym świecie mody. Z zawodu, Iris spędziła swoją karierę jako projektantka wnętrz, pracując nad projektami renowacji wystroju wnętrz, w tym szczególnie nad pracą w Białym Domu - przechodząc przez dziewięciu prezydentów. W wieku 98 lat, Iris wydała autobiograficzną kolorowankę zatytułowaną IRIS The Coloring Book, która zawiera wiele lat życia ulubienicy mody na szesnastu stronach kapryśnych rysunków i dowcipnych powiedzeń. Iris wydała również książkę IRIS APFEL: ACCIDENTAL ICON, MUSINGS OF A GERIATRIC STARLET w 2018 roku. Iris ma obecnie kapsułową kolekcję mody na HSN i sprzedaje artykuły domowe wyłącznie z Grandin Road. Oprócz swoich wystaw i kolekcji, Iris jest profesorem wizytującym na University of Texas, Austin. Niedawno w nowojorskiej siedzibie ONZ otrzymała specjalną nagrodę Women Together podczas 12. dorocznej gali Women Together. Iris dzieli swój czas między NYC i Palm Beach. W 2015 roku straciła swoją wieloletnią miłość i partnera na 67 lat, Carla Apfel.