16 maja 2023

Ulubione style Zenni Lucy Garland, zwyciężczyni American Beauty Star

Jeśli kochasz glam, to prawdopodobnie jesteś fanem serialu Lifetime "American Beauty Star". Wiemy, że jesteśmy (i to nie tylko dlatego, że Zenni była oficjalnym sponsorem w minionym sezonie)! Prowadzony przez supermodelkę Ashley Graham, serial śledzi losy grupy artystów zajmujących się fryzurami i makijażem, którzy rywalizują w serii wyzwań, aby pochwalić się swoimi umiejętnościami i zostać uznanymi za najlepszych z najlepszych. Australijka Lucy Garland zwyciężyła w 2. sezonie serii. Oprócz zdobycia korony "American Beauty Star", Lucy wygrała również możliwość stworzenia kolekcji swoich ulubionych okularów Zenni. Kolorowa i eklektyczna kolekcja nosi trafną nazwę "Don't Hold Back". Podobnie jak własna estetyka Lucy, jest pełna szyku, stylu i koloru.


Jej 170 tysięcy subskrybentów YouTube zakochało się w jej odważnych, artystycznych makijażach. Lucy szczyci się tym, że robi wszystko od stóp do głów - włosy, makijaż, kostiumy, wszystko.

"'Don't Hold Back' to w zasadzie moja mantra, jeśli chodzi o moją pracę. Dla mnie bardzo ważne jest, aby zawsze wychodzić ponad wszystko i nigdy się nie cofać, bez względu na wszystko".

Ręcznie wybrana przez Lucy kolekcja Zenni zawiera jaskrawe kolory, geometryczne kształty i mnóstwo modnego stylu. Od inspirowanych stylem vintage białych kocich oczu, przez kapryśne czerwone okulary przeciwsłoneczne w kształcie serca, po nowoczesne podejście do klasycznej szylkretowej linii z przyciemnianymi soczewkami - jej wybory sprawią, że będziesz chciał jak najszybciej zaktualizować swoją garderobę. A jeśli jest jedna rzecz, którą pokazuje jej kolekcja, to to, że okulary mogą być naprawdę zabawne!

Nowoczesne spojrzenie na klasykę

Lucy wybrała kilka klasycznych stylów okularów zinterpretowanych w nowoczesny sposób. Wyróżnione tutaj: okrągłe oprawki aviator z szylkretu, oprawki half-rim z szylkretu z fioletowymi soczewkami i minimalistyczne oprawki bez obręczy.
Ramki można kupić tutaj: 7821039, 1136335, 3212719

Ponadwymiarowe oprawki z funkowym klimatem

Lucy nie stroniła od łączenia swoich ulubionych dużych oprawek z kolorowymi odcieniami, aby stworzyć niepowtarzalny wygląd. Wyróżnione tutaj: czerwone oprawki w kształcie serca z czerwonymi soczewkami, złote geometryczne okulary przeciwsłoneczne z różowymi soczewkami i okrągłe okulary przeciwsłoneczne w kolorze arbuza.
Oprawki można kupić tutaj: 1128314, 4421018, 1117624

Okulary przeciwsłoneczne w geometrycznych kształtach

Lucy włączyła okulary przeciwsłoneczne o geometrycznych kształtach z uderzającymi kątami i mnóstwem modnego stylu. Wyróżnione tutaj: przesadne zielone okulary przeciwsłoneczne z octanu, kanciaste czarne okulary przeciwsłoneczne i wąskie złote okulary przeciwsłoneczne.
Oprawki można kupić tutaj: 1120914, 2026021, 1117934

Kształty inspirowane kocim okiem

Dobre kocie oko nigdy nie wychodzi z mody, a Lucy zadbała o to, by uwzględnić kilka wersji tego ponadczasowego kształtu. Wyróżnione tutaj: białe oprawki w kształcie kocich oczu z fioletowymi soczewkami, retro różowe monochromatyczne oprawki w kształcie kocich oczu i duże czerwone oprawki w kształcie kocich oczu z pasującymi czerwonymi soczewkami. Ramki można kupić tutaj: 2025619, 1110918, 2025730

Sklep Lucy's Zenni wybierz piasek, pamiętaj, aby oznaczyć swój wygląd #myzennis.