26 kwietnia 2022

Trendy wiosenne: Dodaj kolorów dzięki nowym stylom na wiosnę

Wiosna oficjalnie nadeszła i już teraz wszystko zapowiada się lepiej. Nadejście nowej pory roku oznacza również nadejście nowych, świeżych trendów. Poniżej przedstawiamy nasze ulubione, które pomogą Ci przygotować Twoją garderobę na więcej kolorów, więcej czasu na świeżym powietrzu i więcej zabawy!

Wyolbrzymione kwiaty

To prawda, kwiaty na wiosnę nie są niczym nowym. Ale przesadzone kwiaty - to styl, który będziesz chciała poznać. Pomyśl o przesadnie dużych okularach, odważnych kolorach i jaskrawych kwiatowych wzorach, które w połączeniu tworzą idealną parę okularów.

Zajrzyj na stronę kwiatowe oprawki.

Okrągłe pastele

Pogrubienie nie jest dokładnie tym, o co Ci chodzi? Nie ma problemu! Przygotuj się na to, że dzięki tym okrągłym oprawkom w pastelowych odcieniach błękitu, różu i fioletu dodasz swojemu wyglądowi nieco (niewymuszonego) wyrazu. Wypróbuj je z przyciemnianymi soczewkami, aby uzyskać świeżą parę okularów przeciwsłonecznych.

Sklep okrągłe pastelowe oprawki.

Metal Mania

Nie musisz być członkiem zespołu grającego heavy metal, aby docenić te oprawki ze stali nierdzewnej i tytanu. Każda metalowa sylwetka została podkreślona delikatnymi wiosennymi kolorami, aby stworzyć idealną mieszankę słodkiego i pikantnego smaku.

Wejdź na stronę Kolorowe oprawki metalowe.

Bezpiecznie i sportowo

Tak jest, okulary sportowe i ochronne są teraz w modzie. Jeśli myślałeś, że styl opaskowy nie jest dla Ciebie odpowiedni, może nadszedł czas, aby pomyśleć jeszcze raz. Ochrona Twoich oczu jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze.

Sklep sport i bezpieczeństwa okulary.

Chcesz poznać więcej wiosennych trendów? Sprawdź nasze nowości aby znaleźć parę, która będzie idealnie pasować do Ciebie.
Czujesz się przytłoczony zbyt wieloma opcjami? Rozwiąż nasz quiz dotyczący kształtu twarzy aby dowiedzieć się, jakie modele oprawek pasują do Twojej twarzy.