15 maja 2022

Przewodnik po prezentach na wakacje 2020

W tym roku rozpieść swoich bliskich prezentami, które na pewno im się spodobają. Zebraliśmy kilka naszych ulubionych prezentów, aby pomóc Ci znaleźć coś wyjątkowego dla każdego, kto jest na Twojej liście.

Dla gracza

Okulary Blokz blokujące niebieskie światło

Pomóż graczowi w swoim życiu chronić oczy przed cyfrowym zmęczeniem wzroku i zwiększ jego wydajność dzięki parze praktycznie przezroczystych okularów Blokz blokujących niebieskie światło. To świetny prezent dla gracza w każdym wieku, który pomoże Ci wygrać, gdy nadejdzie czas otwierania prezentów!

Sklep Zenni "Gamers Picks" asortyment lekkich oprawek.

Dla faceta, który ma wszystko

Oprawki z pasującymi okularami przeciwsłonecznymi Clip-On

Podaruj swojemu tacie, bratu, mężowi lub przyjacielowi stylową parę oprawek z pasującymi do nich okularami przeciwsłonecznymi, aby pokazać ich wyjątkową osobowość. Nie szkodzi, że nie noszą okularów na receptę - soczewki Zenni Blokz blokujące niebieskie światło są świetne dla każdego!

Sklep Kolekcja Zenni dla mężczyzn z klipsami.

Dla Kobiety, która robi wszystko

Pomóż jej zachować styl i pilnować swoich okularów dzięki kolorowym oprawkom i pasującemu łańcuszkowi na okulary. Możesz też zamówić kilka łańcuszków i pozwolić jej na codzienne tworzenie dodatków.

Sklep Zenni oferuje wybór oprawki dla kobiet i łańcuszki do okularów.

Dla nauczyciela, współpracownika, dalekiego krewnego

Karta podarunkowa

Czy znasz ich na tyle dobrze, aby kupić prezent, ale nie na tyle dobrze, aby wiedzieć, co lubią? Każdy uwielbia karty upominkowe! Ty wybierasz kwotę, a my wyślemy ją bezpośrednio do nich wraz ze specjalną wiadomością od Ciebie.

Sklep Karty upominkowe Zenni na święta.

Dla każdego

Zaopatrz się w 40 opakowań chusteczek zapobiegających parowaniu soczewek i włóż po kilka do skarpety każdego z nas. Oni (i ich zaparowane okulary) będą Ci wdzięczni!

Sklep Akcesoria Zenni.