7 czerwca 2023

Powrót do szkoły: Znajdź idealne okulary dla swojego dziecka

Kup ten styl

Znowu nadszedł czas powrotu do szkoły, co oznacza zakupy przyborów szkolnych, plecaków i nowych ubrań. Oprócz tego, że jest to czasochłonne, przygotowania do powrotu do szkoły mogą być bardzo kosztowne. Według National Retail Federation, rodziny z dziećmi w wieku od szkoły podstawowej do szkoły średniej wydają średnio 697 USD na zakupy związane z powrotem do szkoły. To może mocno nadszarpnąć budżet każdej rodziny!

Kupuj w dobrym stylu

Rozpocznij rok szkolny z jasną wizją

Oprócz wszystkiego innego na liście, powrót do szkoły to także dobry czas na sprawdzenie wzroku dzieci. Niektóre stany faktycznie wymagają, aby dzieci w określonym wieku miały w aktach badanie wzroku. Na przykład w stanie Kentucky, przedszkolaki są zobowiązane do przeprowadzenia badania wzroku do stycznia przed powrotem z przerwy świątecznej. A ponieważ wszyscy wiemy, jak gorączkowo robi się po rozpoczęciu roku szkolnego, lato to świetny czas, aby załatwić te wizyty okulistyczne.

Idealne oprawki na powrót do szkoły

Aby pomóc Ci przygotować się do powrotu do szkoły bez rozbijania banku, Zenni właśnie uruchomiła Style Squad, naszą nową linię modnych okularów dla dzieci w wieku 4-15 lat. To, co sprawia, że ta kolekcja jest tak fajna, to fakt, że każda oprawka jest dostępna w trzech różnych rozmiarach: małym, średnim i dużym. Twarze nie mają jednego rozmiaru dla wszystkich, więc pozwala to znaleźć odpowiedni rozmiar dla dziecka.

Dla niektórych powrót do szkoły jest trochę jak pokaz mody. Wybór idealnego stylu oprawek jest na równi z wyborem idealnego stroju na pierwszy dzień. Każda z pięciu acetatowych oprawek z naszej kolekcji Style Squad jest dostępna w trzech różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu Twoje dziecko może bawić się, znajdując kolor i kształt, który najlepiej pasuje do jego wyjątkowej osobowości.

Kup styl

Jeśli chodzi o noszenie okularów przez dzieci, wiemy, że wygoda jest równie ważna jak styl. Każda oprawka została zaprojektowana z miękkimi zausznikami, które nie uciskają uszu. Ponadto są one na tyle elastyczne, że można je łatwo dopasować w domu. Każda oprawka ma również nasze uniwersalne dopasowanie mostka, co oznacza, że ma wydłużony nosek, który wygodnie leży na wszystkich mostkach nosowych, w tym na niskich mostkach nosowych.

A ponieważ Zennis można zamówić online w zaciszu własnego domu, oszczędza to jedną wycieczkę do sklepu mniej! Rozpocznij zakupy w naszej Kolekcja Style Squad już dziś. Pamiętaj, aby zrobić zdjęcia swoich młodych trendsetterów w Internecie z #zennistylesquad.