3 października 2022

Powiększ swoje życie: Czytniki bez recepty Zenni

To tylko... czytniki nie muszą być już nudne! To prawda, możesz porzucić swoje okulary do czytania w aptekach i domach towarowych na rzecz pary niestandardowych, wysokiej jakości okularów do czytania. Najlepsze jest to, że nie musisz mieć recepty. Wszystko, co musisz zrobić, to skorzystać z tej tabeli aby znaleźć swoje preferowane powiększenie i wybrać ulubione oprawki.

Z ponad 1700 stylów do wyboru (i ceny okularów do czytania zaczynają się od $11.90), zamawianie okularów do czytania w Zenni jest dobre zarówno dla Twojego portfela, jak i dla Twoich oczu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Czytniki Zenni Vs Inne

Okulary do czytania bez recepty Zenni są wykonane z wyższej jakości soczewek niż te, które można znaleźć w aptekach i domach towarowych. Każda para naszych okularów do czytania bez recepty zawiera soczewki klasy optycznej z powłoką odporną na zarysowania, ochroną przed promieniowaniem UV oraz powłoką antyrefleksyjną, której nie posiadają przeciętne okulary bez recepty.

Więc, czy naprawdę jest różnica między posiadaniem specjalnych powłok na soczewkach lub nie, jeśli nosisz je tylko do czytania? Najprościej mówiąc, tak.

  • Powłoka antyrefleksyjna: Powłoka antyrefleksyjna nie tylko ułatwia czyszczenie okularów poprzez zapobieganie przywieraniu oleju, wody i brudu do soczewek, ale także zmniejsza ilość światła, które odbija się od soczewki. Zmniejsza to zmęczenie oczu i poprawia widzenie, szczególnie w sztucznym świetle.
  • Powłoka odporna na zarysowania: Możesz przedłużyć żywotność swoich soczewek chroniąc je przed zarysowaniami. Powłoka sprawia również, że soczewka jest twardsza, co może być pomocne, jeśli okulary zostaną upuszczone na podłogę. (Ważne jest, aby pamiętać, że te powłoki tylko opierają się zarysowaniom, a nie całkowicie zapobiegają ich powstawaniu).
  • Ochrona przed promieniowaniem UV: Uważa się, że nadmierna ekspozycja na światło ultrafioletowe przyczynia się do rozwoju niektórych chorób oczu, takich jak zaćma, zwyrodnienie plamki żółtej i uszkodzenia powierzchni oka.

Dostosuj czytniki do swoich potrzeb

Możesz również dostosować swoje okulary bez recepty za pomocą specjalnych dodatków, których nie znajdziesz w innych miejscach:

  • Soczewki blokujące niebieskie światło Blokz, które chronią Twoje oczy podczas oglądania i przewijania na urządzeniach.
  • Soczewki fotochromowe do czytników, które automatycznie przyciemniają się w jasnym świetle słonecznym do użytku na zewnątrz.
  • Soczewki o wysokim indeksie 1,61 dla cieńszych i lżejszych okularów do czytania.
  • Klipsy i grawerowanie, aby spersonalizować swoje oprawki.

Jeśli szukasz dodatkowych opcji dla swoich okularów do czytania, zadzwoń do nas, a jeden z naszych stylistów będzie z Tobą współpracował jeden na jeden, aby poprowadzi Cię przez wybór oprawek, opcji soczewek i innych dodatków.

Zacznij zakupy Już dziś rozpocznij zakupy swoich nowych okularów.