19 lipca 2022

Jak nosić okulary bez ramek

Jeśli szukasz minimalistycznych oprawek o lekkim kształcie, okulary bezramkowe są idealnym wyborem. Dzięki swojemu nierzucającemu się w oczy stylowi, okulary bez oprawek pasują do niemal każdego stroju i sprawiają, że Twój styl naprawdę błyszczy. Okulary bez oprawek nie muszą być jednak stonowane. Możesz wybrać okulary z zabawnymi akcentami na zausznikach, a nawet zdecydować się na okulary przeciwsłoneczne z modnym odcieniem, aby dodać im koloru.

Prawie niewidoczny wygląd

Okulary typu rimless są dokładnie takie, jak brzmią - to okulary, które nie mają obręczy. Zamiast tradycyjnej ramki, są one przymocowane za pomocą dwóch zauszników i mostka na nosie, które są przykręcone do soczewek, aby nadać im bezramkowy wygląd. Proste i eleganckie, są świetne dla kogoś, kto nie chce wyglądać lub czuć się jak w okularach.

Styl i trwałość

Okulary bez oprawek, choć wyglądają na delikatne, są zaskakująco wytrzymałe. Większość oprawek Zenni wykonanych jest ze stali nierdzewnej lub tytanu, które są znane z wytrzymałości, lekkości i trwałości (materiały te są również hipoalergiczne i odporne na korozję).

Posiadamy również okulary typu rimless wykonane z tytanu z pamięcią. Znane z właściwości zginania, które pozwalają im powrócić do pierwotnego kształtu, jest to świetna opcja dla osób, które chcą mieć dopasowane, ale lekkie okulary bez obręczy.

Jak zamówić okulary bezramkowe i przeciwsłoneczne w Zenni

W Zenni, dzięki szerokiej gamie oprawek i kształtów soczewek, możesz dopasować okulary do swojej osobowości. oprawek bezramkowych i kształtów soczewek. Aby ułatwić Ci zadanie, podzieliliśmy ten proces na kilka prostych kroków.

  1. Po pierwsze, wybierz oprawę bezramkową, która najbardziej Ci odpowiada z naszej oferty wybór online kształtów i rozmiarów.
  2. Następnie zostaniesz poproszony o wybranie kształtu soczewki spośród ponad dwudziestu opcji. Nie jesteś pewien, które z nich najbardziej pasują do Twojej twarzy? Sprawdź nasze wirtualne narzędzie do przymierzania!
  3. Kiedy już wybierzesz oprawę i kształt soczewki, kliknij "Wybierz soczewki", aby wprowadzić swoją receptę.
  4. Jeśli chcesz zamienić swoje okulary bez oprawek w okulary przeciwsłoneczne, musisz wybrać materiał o indeksie 1.50, 1.57, 1.61 lub 1.67. Materiały te pozwalają na wybór jednego z naszych odcieni soczewek przeciwsłonecznych lub modnych.
  5. Możesz dodatkowo dostosować lustrzane wykończenie , które jest w komplecie z olejem, powłoką antyrefleksyjną na odciski palców, zapewniającą maksymalne odbicie światła i brak smug.
  6. Sfinalizuj swoje zamówienie i czekaj, aż Twoje nowe okulary bez obręczy zostaną dostarczone prosto do Twoich drzwi.

Daj nam znać w komentarzach, które okulary rimless uwielbiasz!