26 grudnia 2022

DIY Halloweenowe kostiumy z okularami

Szukasz w tym roku kostiumu typu DIY?

Sprawdź, jak Zenni może pomóc Ci stworzyć kostium oparty na Twoich ulubionych postaciach z minionego roku.

Top Gun: Okulary przeciwsłoneczne Aviator

Jeden z najlepiej zarabiających filmów minionego lata, Top Gun: Maverick zachwycił widzów i pomógł zwiększyć sprzedaż okularów przeciwsłonecznych w całym kraju.

Po co płacić setki dolarów, skoro można zamówić stylowe lotniki w Zenni?

Oto kilka wspaniałych kształtów i zalecanych odcieni, które będą dobrze pasować do kostiumu Top Gun: Maverick themed costume.

Premium Aviator Sunglasses 1126214

Encanto: Klasyczne Okulary Okrągłe

Dla wszystkich fanów Encanto, kolorowe DIY Mirabel kostium dla Ciebie i / lub twój mały zaczyna się od klasycznej pary okrągłych okularów zielonych. Począwszy od $19.95, co może być bardziej zabawne akcesoria, aby dodać do haftowanej bluzki i spódnicy tiered?

Adult Frame - Okrągłe okulary 3227124Kids
Frame - Okrągłe okulary regulowane 2035424

Darmowy gość: Polecane style

Lato 2021 to przede wszystkim film Free Guy, w którym główną rolę gra Ryan Reynolds. Czy wiesz, że Zenni współpracował z Disneyem i dostarczył kilka oprawek do filmu? Free Guy 2 pojawi się w 2023 roku, więc tej jesieni zaopatrz się w te popularne oprawki!


Sport Glasses 743121

Ted Lasso: Różne style

Zdobywca nagrody Emmy, Ted Lasso, podbił nasze serca w tym roku. Nie ma łatwiejszego (lub bardziej wygodnego) kostiumu niż połączenie piłkarskich dresów, czapki z daszkiem i schowka/gwizdka z klasyczną parą oprawek noszonych przez Jasona Sudeikisa.

Premium Aviator Sunglasses 1126014